T-Track Profile i Prowadnice

noimage

Profil aluminiowy

Warsztat stolarski wymaga od stolarza wielu narzędzi i akcesoriów, które ułatwia pracę i sprawią, że wszelkie czynności staną się o wiele łatwiejsze. Co więcej, narzędzia wysokiej jakości posłużą przez wiele lat i pozwolą na wykonanie wielu realizacji, nie tylko dla klientów prywatnych. Sklep woodfan.pl oferuje szeroką gamę narzędzi i akcesoriów stolarskich.

Profil aluminiowy – czym tak właściwie jest?

Profil aluminiowy, który powinien być podstawą każdego warsztatu stolarskiego, umożliwia montowanie zacisków, przyrządów pomiarowych, grzebieni stolarskich, block stopów i innych przyrządów skonstruowanych przez Ciebie. Profile aluminiowe najczęściej stosowane są w stołach warsztatowych, wiertarskich, frezarskich, w prowadnicach bocznych i tak dalej. Dzięki swojej uniwersalności mogą posłużyć one do wielu czynności.

W ofercie sklepu woodfan.pl znajdziesz profile aluminiowe typu T, które umożliwią wiele skomplikowanych prac, a co ważne, ułatwią je. Zaletami tego typu profilu jest przede wszystkim jego wykonanie i uniwersalność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu woodfan.pl

 

 T-Track, profile aluminiowe, szyny, prowadnice

T-tracki to specjalne profile aluminiowe stosowane w stołach warsztatowych, wiertarskich, frezarskich, przedłużających, piłach stołowych  i innych blatach roboczych. 

 

!! >> TABELA KOMPATYBILNOŚCI AKCESORIÓW << !!

 

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 49 z 49Pokaż:     Pozycje na stronę
Wyników 1 - 49 z 49Pokaż:     Pozycje na stronę