Zestaw profili T-Track Standard z dociskami i nakrętkami T-nut SREBRNY

Producent:WoodFan
Dostępność:W magazynie 96 przedmiot(y)
Kod produktu:amz01tt-silver

Wymiary i waga produktu

Waga produktu: 1.5000KG
229,00 zł
brutto

Niezwykle praktyczny zestaw składający się z 2 profili T-Track o długości 122cm, 2 docisków do nich oraz kompletu 10 nakrętek do śrub T M6. 

  • Profil T-Track Standard SREBRNY:  Wysokiej jakości aluminiowy profil mocujący - prowadnica typu T o wymiarach zew. 12.6x18.9mm o rowku 8,3 i 12,1mm oraz długości 122cm. Idealny do montażu np.: zacisków (np. FSZ Festool), przyrządów pomiarowych, grzebieni stolarskich, block stopów i innych przyrządów przez Ciebie skonstruowanych (nie jest przeznaczony do budowy sanek). Profil T najczęściej stosowany jest na stołach warsztatowych, wiertarskich, frezarskich, przedłużających, w prowadnicach bocznych i innych powierzchniach. Jest to najbardziej popularny model T-Track'a. Profil posiada 7 otworów mocujących nawierconych co 197mm (otwory w kształcie stożka). T-track dodatkowo posiada dwa zagłębienia z obu stron, tak zwany rowek pilotujący do łatwiejszego nawiercenia otworu w dowolnym miejscu na całej długości. Profil jest łatwy do cięcia na dowolną długość. T-Track wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium. Z profilem znajdują się wkręty mocujące. 
  • Docisk do profili T-tracK: Solidny i masywny zacisk mocujący przeznaczony głównie do stosowania z profilami T-Track ale również może być stosowany bez nich. Docisk został wykonany z anodowanego aluminium, końcówki docisku zostały pokryte gumą antypoślizgową. Maksymalna wysokość zaciskanego elementu to 75mm, zasięg 95mm. Wymiary elementu dociskowego: szerokość: 26mm, grubość: 8mm, długość: 140mm. Docisk składa się z: element dociskowy; śruba T M6 o długości 75mm i wymiarach łba 11,6 x 18 x 2,4mm; pokrętło przelotowe.

  • Nakrętki T-kształtne M6 (T-nut) do profili T-Track Standard i T-Track Slim (10 szt.) Idealne akcesorium do budowy własnych przyrządów i mocowań w profilach T-Track. Dzięki gwintowanemu otworowi M6 z łatwością zastosujemy różne śruby i pokrętła. Nakrętki te doskonale pasują do naszych profili T-Track Standard oraz T-track Slim (nie pasują do profili miter track 19/24mm). Wymiary:  Długość: 19mm; Szerokość: 11mm; Wysokość: 7mm Nakrętki mogą również pasować do innych profili stosowanych w CNC oraz drukarkach 3D. (proszę sprawdzić wymiary)

     

Profil T-Track Standard SREBRNY

Wysokiej jakości aluminiowy profil mocujący - prowadnica typu T o wymiarach zew. 12.6x18.9mm o rowku 8,3 i 12,1mm oraz długości 122cm.

Idealny do montażu np.: zacisków (np. FSZ Festool), przyrządów pomiarowych, grzebieni stolarskich, block stopów i innych przyrządów przez Ciebie skonstruowanych (nie jest przeznaczony do budowy sanek). Profil T najczęściej stosowany jest na stołach warsztatowych, wiertarskich, frezarskich, przedłużających, w prowadnicach bocznych i innych powierzchniach. Jest to najbardziej popularny model T-Track'a.

Profil posiada 7 otworów mocujących nawierconych co 197mm (otwory w kształcie stożka). T-track dodatkowo posiada dwa zagłębienia z obu stron, tak zwany rowek pilotujący do łatwiejszego nawiercenia otworu w dowolnym miejscu na całej długości. Profil jest łatwy do cięcia na dowolną długość. T-Track wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium. Z profilem znajdują się wkręty mocujące. 

Docisk do profili T-track

Solidny i masywny zacisk mocujący przeznaczony głównie do stosowania z profilami T-Track ale również może być stosowany bez nich.

Docisk został wykonany z anodowanego aluminium, końcówki docisku zostały pokryte gumą antypoślizgową.
Maksymalna wysokość zaciskanego elementu to 75mm, zasięg 95mm.

Docisk pasuje do profili T-Track: srebrnego i zielonego Standard, góra-dół oraz do czerwonych i zielonych Slim (nie pasuje do miter track 19/24mm aby pasował należy zastosować przejściówkę sku: wsuwki-m6)

 
> Wymiary elementu dociskowego:
szerokość: 26mm
grubość: 8mm
długość: 140mm

> śruba T M6 o długości 75mm

> łepek śruby T: 11,6 x 18 x 2,4mm

Docisk składa się z: element dociskowy, śruba T i pokrętło przelotowe

Nakrętki T-kształtne M6 (T-nut) do profili T-Track Standard i T-Track Slim

Idealne akcesorium do budowy własnych przyrządów i mocowań w profilach T-Track. Dzięki gwintowanemu otworowi M6 z łatwością zastosujemy różne śruby i pokrętła. Nakrętki te doskonale pasują do naszych profili T-Track Standard oraz T-track Slim (nie pasują do profili miter track 19/24mm). 

Nakrętki mogą również pasować (proszę sprawdzić wymiary) do innych profili stosowanych w CNC oraz drukarkach 3D.

Nakrętki dostarczane w opakowaniach po 10szt.

Wymiary: 

Długość: 19mm

Szerokość: 11mm

Wysokość: 7mm

 

 

Zamiana stanów magazynowych standard-t-track|2;DT16S|2;W0002|1