Prowadnice do cięcia

noimage

Prowadnica do frezarki, prowadnice do cięcia

Warsztat stolarski powinien być wyposażony w szeroką gamę narzędzi, które nie tylko pozwolą na szybką i efektywną pracę, ale będą charakteryzowały się wysoką jakością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, sklep z narzędziami do drewna woodfan.pl w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne narzędzia stolarskie. Co istotne, narzędzia, które można znaleźć w naszym sklepie, cechują się niezwykłą solidnością, dzięki czemu posłużą przez długie lata. Wśród narzędzi stolarskich znajdziesz między innymi dłuta stolarskie, piły japońskie, profile aluminiowe i wiele więcej.

Prowadnice do frezarki – podstawa w każdym warsztacie stolarskim

Prowadnice do cięcia powinny znajdować się w każdym warsztacie stolarskim. Jak wiadomo, wszystkie cięcia, które wykonuje stolarz, powinny być niezwykle precyzyjne i równe co do milimetra. Ciężko byłoby wykonać je bez prowadnic do cięcia, gdyż cięcie na oko nie jest najlepszym pomysłem, w szczególności, gdy musimy wykonać specjalne zlecenie.

Prowadnice do cięcia – jakie są ich typy?

Prowadnice do cięcia posiadają kilka typów, które dostosowane są do odpowiednich form pracy z drewnem. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują cztery:

  1. Prowadnice ProGrip – najbardziej profesjonalny system prowadnic. Umożliwia rozbudowywanie prowadnic do wymiarów, których potrzebujemy w danym momencie.
  2. Prowadnice do ukośnic – zestawy oraz niezbędne elementy do budowy własnego, funkcjonalnego stanowiska do cięcia ukośnicą,
  3. Prowadnice kątowe – przydatne w szczególności wtedy, gdy potrzebujemy przyciąć materiał pod nietypowym kątem,
  4. Prowadnice wzdłużne – idealne do stołów warsztatowych i frezarskich.

Prowadnice i przykładnice do frezarki dzięki swojemu wykonaniu ułatwiają pracę z każdym typem drewna, ale nie tylko. Mogą służyć również do innych materiałów, które w danej chwili musimy przyciąć.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prowadnic do cięcia i przykładnic do frezarki.

 

Prowadnica, culaga, przykładnica 

Niezbędne akcesorium do precyzyjnego cięcia materiału.

Producent:
Wybierz producenta
Wyników 1 - 30 z 30Pokaż:     Pozycje na stronę
Wyników 1 - 30 z 30Pokaż:     Pozycje na stronę