Wielofunkcyjna prowadnica T-track Góra-Dół z akcesoriami

Producent:WoodFan
Dostępność:W magazynie 13 przedmiot(y)
Kod produktu:AMZGD02

Wymiary i waga produktu

Waga produktu: 1.0000KG
229,00 zł
brutto

Wielofunkcyjny zestaw z prowadnicą T-track Góra-Dół 122cm + ogranicznik i 2 dociski

 

Zestaw akcesoriów warsztatowych wraz z wielofunkcyjnym profilem T-track Góra-Dół to komplet niezbędnych akcesoriów w każdym warsztacie stolarskim.

 


Czym jest profil T-track Góra-Dół? 

To wysokiej jakości jednolita aluminiowa szyna składająca się z dwóch profili T-Track odwróconych względem siebie - jeden z rowkiem na górze a drugi z rowkiem na dole.

Szyna T-Track o wymiarach zew. 12x31.8mm; rowku 8,6 i 12,1mm oraz długości 122cm.

Profil posiada z dwóch stron lekkie wgłębienie do przyklejenia miary. 

Ze względu na swoją budowę jest łatwy w montażu na dowolnej powierzchni za pomocą śrub typu T lub we własnym zakresie wkrętami ze stożkowym łebkiem (do tej metody należy wywiercić w profilu otwory). 


Prowadnica T-track Góra-Dół wraz z dodatkowymi akcesoriami (ogranicznikiem mini-stop oraz dwoma dociskami do profili T-track) doskonale przyspieszy i ułatwi zadania takie jak: 

CIĘCIE Z POMOCĄ UKOŚNICY

Prowadnica jest idealną pomocą do pracy z ukośnicą. Skalibrowanie i naklejenie dostępnej w zestawie samoprzylepnej miary po dowolnej stronie pozwala na umieszczenie mini-ogranicznika w odpowiedniej odległości od ostrza ukośnicy - dzięki temu uzyskuje się doskonale powtarzalne cięcie. Dodatkowe dociski do profili T-track z zestawu pomogą w przytrzymaniu trudniejszego w cięciu materiału. 

 

PROWADZENIE ELEKTRONARZĘDZI

Możliwość montażu akcesoriów zarówno od góry profilu, jak i od dołu jest wyjątkową zaletą. Dzięki dwóm rowkom można w szybki sposób zamontować dociski od dołu i przy ich pomocy chwycić materiał tworząc wygodną prowadnicę do cięcia lub frezowania. Takie rozwiązanie pozwala na ustawianie prowadnicy zarówno prostopadle, jak i pod skosem. Wykorzystanie mini-ogranicznika pomoże w ustaleniu długości cięcia. 

 

OGRANICZNIK DO STOŁÓW ROBOCZYCH

A co, gdy potrzebujemy natychmiast przytrzymać i unieruchomić obrabiany element na stole roboczym? Wystarczy dzięki akcesoriom montażowym umiejscowić profil na strugnicy lub blacie roboczym. Profil wraz z mini-ogranicznikiem nie pozwolą na "uciekanie" obrabianego elementu po stole podczas prac. Dociski dodatkowo przytrzymają materiał. 

 

W skład zestawu wchodzi: 

- 1x profil T-track Góra-Dół o długości 122cm

- 1x ogranicznik mini-stop do profili T-track

- 2x docisk-łapka do profili T-track

- 1x miara samoprzylepna 120 cm prawostronna

- 1x miara samoprzylepna 120 cm lewostronna

- 2x śruba T M6 50mm

- 2x pokrętło przelotowe M6

 

Zamiana stanów magazynowych TT-GD-122|1;1xmini-stop|1;MS12L|1;MS12P|1;DT16S|2;1xT50m6|2;pok-M6-przel.|2