Stoły i blaty frezarskie

stol frezarski mini

Stół do frezarki

Warsztat stolarski powinien być wyposażony w szeroką gamę narzędzi, które nie tylko pozwolą na szybką i efektywną pracę, ale będą charakteryzowały się wysoką jakością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, sklep z narzędziami do drewna woodfan.pl w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne narzędzia stolarskie.

Stół do frezarki – niezbędnik każdego warsztatu stolarskiego

Frezowanie jest jedną z czynności, która ułatwia i usprawnia prace związane z drewnem. Samo frezowanie jest jednym z najczęściej używanych i najbardziej wydajnych sposobów obróbki, który polega na oddzieleniu warstwy materiału za pomocą obracającego się narzędzia (freza) na obrabiarce zwanej frezarką. Stół do frezarki umożliwia stabilną pracę z drewnem, które akurat musimy obrobić. Dzięki solidnemu wykonaniu i ostrzom najwyższej jakości, nie musimy martwić się o kwestie związane z solidnością. Warto zdecydować się na stół do frezarki, aby wszystkie zlecenia wyglądały profesjonalnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stołów do frezarki.

Stoły do frezarek i frezarki stołowe

Stół do frezarki górnowrzecionowej

Stół do frezarki  to doskonały sposób na wygodne i bezpieczne frezowanie. Dzięki blatowi mamy duże pole robocze i stabilne oparcie dla obrabianego elementu. We frezowaniu ważne jest aby wcięcie (rowek) miał równą głębokość na całej długości a uzyskamy to dzięki prowadnicą i grzebienią dociskowym montowanym na takim blacie stołu frezarskiego. Stół do frezarki to najlepszy sposób aby w pełni wykorzystać możliwości przenośnej frezarki górnowrzecionowej i zamienić ją w stacjonarną frezarkę dolnowrzecionową.

Frezarka stołowa - jeśli nie potrzebujemy dużego blatu i nie mamy lub nie chcemy kupować osobno frezarki górnowrzecionowej to takie rozwiązanie jak frezarka stołowa to doskonały wybór. Jest to nieduże kompaktowe urządzenie, nie zajmujące dużo miejsca w naszym warsztacie lub garażu. Świetne rozwiązanie dla każdego majsterkowicza!

Producent:
WoodFan
Wyników 1 - 4 z 4Pokaż:     Pozycje na stronę
Wyników 1 - 4 z 4Pokaż:     Pozycje na stronę