Kleje do drewna Titebond

miniatura kleje

Titebond – profesjonalne kleje zamiast wkrętów

Prace stolarskie, w zależności od zlecenia, wymagają od tworzącego ogromnej precyzji i zaangażowania. Jak wiadomo, każda praca jest inna i każdy klient wymaga zupełnie innego wykonania. Wobec czego należy być otwartym na wszelkie nowości i posiadać w swoim warsztacie szeroką gamę narzędzi i akcesoriów. Jednym z nich jest klej Titebond.

Dlaczego klej Titebond jest niezbędny w warsztacie stolarskim?

Przy pracach stolarskich nie zawsze potrzebujemy wkręcić wkręt albo posłużyć się kołkiem. Niektóre zlecenia wymagają większej staranności bądź innego typu łączenia. Poza ukrytymi połączeniami w drewnie i widocznymi łączeniami, istnieje również możliwość sklejenia materiałów klejem Titebond. Trzy typy kleju Titebond umożliwiają dostosowanie go do danego zlecenia. Każdy z nich dostosowany jest do innego typu mebli i zleceń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klejów Titebond.

Profesjonalne kleje do drewna Titebond - niezbędne w każdym warsztacie stolarskim. Idealne do klejenia miękkiego oraz twardego drewna, a także materiałów drewnopochodnych.  

Titebond Original - klej do użytku wewnętrznego. Doskonały do klejenia mebli i elementów wyposażenia domu. 

Czas otwarcia: 4-6min; czas docisku: 10-15 min (20oC);

Titebond II Premium - woodoodporny (D3) klej do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Świetnie sprawdza się przy klejeniu zarówno mebli domowych, jak i elementów wyposażenia ogrodu. 

Czas otwarcia: 3-5min; czas docisku: 10-15 min (20oC);

Titebond III Ultimate - klej do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Wysoka wodoodporność (D4) pozwala na zastosowanie kleju do elementów wyposażenia ogrodów, mebli domowych oraz przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Czas otwarcia: 8-10min; czas docisku: 20-25 min (20oC).

Producent:
Titebond
Wyników 1 - 14 z 14Pokaż:     Pozycje na stronę
Wyników 1 - 14 z 14Pokaż:     Pozycje na stronę