fbpx

Silikonowy zestaw do nakładania kleju

Cena sprzedaży 79,00 zł
24h.png
Zestaw silikonowych aplikatorów do nakładania kleju
 
W skład zestawu wchodzi:
1. Pędzelki silikonowe o szerokości 13mm (1szt)
2. Pędzelki silikonowe o szerokości 25mm (1szt)
3. Tacka silikonowa na klej (1szt)
4. Grzebień silikonowy 100mm (1szt)
 
 
 
Pędzelki silikonowe o szerokości 13 i 25mm.
Specjalny pędzelek do kleju z końcówką silikonową oraz zakończony szpatułką.
Pędzelek został zaprojektowany do ciągłego użytkowania bez konieczności zakupu nowych pędzelków. Silikonowe włosie ułatwia nakładanie kleju i czyszczenie pędzelka. Po zakończeniu nakładania kleju, po prostu umyj pędzelek ciepłą wodą z mydłem, a będzie gotowy do ponownego użycia. Nawet jeśli zostawisz pędzelek i zaschnie na nim klej, to bardzo łatwo usuniesz takie zaschnięte pozostałości palcami gdyż zaschnięty klej nie przywiera do silikonu. 
Aplikator po drugiej stronie zakończony jest szpatułką która ułatwia nakładanie kleju w wąskich, trudno dostępnych miejscach oraz doskonale przydaje się podczas klejenia połączeń na jaskółczy ogon.
 
 
 
 
Silikonowa tacka na klej i grzebień do rozprowadzania kleju
Pracuj czysto i wygodnie. Nalej trochę kleju na tackę następnie dołączonym silikonowym grzebieniem rozprowadź klej na powierzchni swojego klejonego projektu. Po zakończeniu klejenia przelej klej z tacki z powrotem do butelki. Tacka silikonowa zakończona jest lejkiem co pozwala wygodnie zlać resztki kleju. 
Świeże pozostałości kleju możesz umyć pod ciepłą wodą lub zaczekać aż klej zaschnie i ściągnąć pozostałości zaschniętego kleju później. Tacka i grzebień to konstrukcja silikonowa do której nie przywiera zaschnięty klej.
Wymiary
Tacka: 163x77x15mm
Grzebień: 100x55x7mm

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
6%
obniżka
star
Aktualnie brak w magazynie

Zapytaj o produkt


Wpisano znaków: