fbpx

 

Podnoszenie i opuszczanie frezarki zamontowanej do blatu stołu może być uciążliwe gdy za każdym razem sięgamy pod stół aby ustawić wysokość frezowania.
Winda do frezarki UJK rozwiązuje problem - wygodnie i precyzyjnie możemy od góry stołu wyregulować wysokość frezowania. Kompaktowa konstrukcja windy z aluminiową płytką pasuje do stołów które mogą pomieścić wkładkę 305x229x6mm
Winda może być dopasowana do blatu stołu poprzez zastosowanie śrub poziomujących w każdym rogu wkładki. Regulacja wysokości odbywa się poprzez włożenie pokrętła do blatu windy. Każdy pełen obrót pokrętła podnosi lub obniża frez o dokładnie 2 mm, a zintegrowana skala umożliwia bardzo dokładne dopasowanie. Maksymalna wysokość regulacji to 90mm.
Winda wyróżnia się solidną konstrukcją, jest wsparta na wszystkich czterech rogach prętami gwintowanymi, co pozwala na bardzo stabilną pracę. Mechanizm podnoszenia i opadania jest napędzany łańcuchem. Zamontowany mechanizm blokujący pozwala bezpiecznie zablokować wysokość frezarki w dowolnym pożądanym położeniu.


> Szybka i precyzyjna regulacja wysokości z góry stołu
> Stopniowana skala dla precyzyjnych ustawień
> Wymagany rozmiar otworu około 305 x 229 x 6 mm
> Regulacja wysokości 90 mm


Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zapytaj o produkt


Wpisano znaków:
 

Zobacz również