Profesjonalny przyrząd do połączeń kieszeniowych Pocket Hole Jig UJK

Producent:UJK
Dostępność:W magazynie 4 przedmiot(y)
Kod produktu:503726

Wymiary i waga produktu

Waga produktu: 2.5000KG
665,00 zł
brutto

 Pocket Hole Jig UJK - Profesjonalny przyrząd do wykonywania niewidocznych połączeń kieszeniowych (pocket hole).  Niezależnie od tego czy chcesz budować małe czy duże projekty. Jest to solidny przyrząd odpowiedni do wielu zastosowań od meblarstwa po armaturę kuchenną.  Za pomocą tego przyrządu wykonamy łatwo i szybko mocne połączenia.

Przyrząd umożliwia tworzenie połączeń: narożnych, typu T, ramowych, kątowych oraz po odkręceniu bazy dokonywanie napraw połączeniowych i wykonywanie połączeń w trudno dostępnych miejscach.

Urządzenie w całości wykonane z metalu.  Posiada w pełni metryczną skalę i umożliwia wykonywanie połączeń w materiale o grubości od 12mm do 38mm.  Zastosowanie silnego docisku - dźwigni ułatwia stabilne przytwierdzenie elementu podczas wiercenia otworów. Przyrząd w podstawie posiada otwory w celu przykręcenia do blatu stołu roboczego. Pocket Hole Jig umożliwia odkręcenie bazy i zamienia się w pełni mobilny system do tworzenia połączeń kieszeniowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś kompletnie początkującym czy doświadczonym specjalistą, ten przyrząd będzie doskonałym uzupełnieniem zestawu Twoich narzędzi i zapewni lata niezawodnego użytkowania.

W skład zestawu wchodzi:
> przyrząd Pocket Hole Jig
> specjalne wiertło z kołnierzem 
> długi bit torx T20
> 2 klucze imbusowe
 
Do zestawu polecamy nasze wkręty do połączeń kieszeniowych
Do łatwiejszego wykonywania połączeń kieszeniowych polecamy ścisk stolarski typu Face Clamp
 
 
 
Co sprawia, że połączenia kieszeniowe są tak dobre i coraz bardziej popularne?
 
> Szybkość
Zastosowanie wkrętów samogwintujących i odpowiedni kąt ich wkręcenia eliminuje konieczność wstępnego wiercenia łączonych elementów, dzięki czemu unika się problemów z dopasowaniem i stratą czasu.
 
> Siła
Wkręt działa jak wewnętrzny zacisk i jest mocniejszy niż kołek lub czop. Stała siła mocowania w połączeniu z dzisiejszą technologią klejenia zapewnia bardzo silne połączenie drewna z drewnem (polecamy do klejenia amerykańskie kleje Titebond)
 
>Łatwość
Po prostu wiercisz, wkręcasz i ... gotowe!
 
 
 
Prezentacja działania przyrządu: https://youtu.be/DkwDnHaXFLI