Japoński kamień wodny 800 z podstawką New Cerax by Suehiro

Producent:SUEHIRO
Dostępność:Niedostępny 0 przedmiot(y)
Kod produktu:CR803R

Wymiary i waga produktu

Waga produktu: 0.7000KG
149,00 zł
brutto
Powiadom mnie!
24h.png

Suehiro - jeden z największych i najbardziej cenionych producentów kamieni i akcesoriów do ostrzenia w Japonii. Produkuje kamienie sprzedawane pod markami: Suehiro, Cerax, New Cerax

 

Kamień wodny #800 z podstawką antypoślizgową + kamień Nagura

Japoński Kamień wodny o granulacji 800 do ostrzenia wstępnego

Doskonały kamień do ostrzenia bardzo twardych metali, polecany do: dłut, noży kuchennych, noży strugów i innych narzędzi używanych w stolarstwie, rolnictwie, ogrodnictwie i w leśnictwie.

 

New Cerax i Cerax - to najsłynniejsza marka kamieni do ostrzenia od Suehiro. Kamienie te charakteryzują się bardziej szybszym i efektywniejszym ostrzeniem niż inne sztuczne kamienie wodne, jednak szybciej się ścierają i wymagają częściej wyrównywania powierzchni (do planowania zalecamy blok wyrównujący)

 

W skład zestawu wchodzi : Kamień wodny o granulacji 800, kamień nagura (do czyszczenia powierzchni) oraz podstawka antypoślizgowa z możliwością napełnienia wody.

Kamień:

#800: ostrzenie wstępne

wymiary: 183 × 63 × 20 mm

 

Kamień Nagura

65x19x12 mm

 

Podstawka (baza) 

Solidna podstawka i przykrywka wykonana z tworzywa . Podstawka ma gumowe nóżki i nie wymaga zakupu dodatkowej gumowej bazy do stabilizacji kamienia podczas ostrzenia. Dodatkowo pojemnik można napełnić wodą i wykorzystywać do moczenia kamienia (kamienia nie przechowujemy na stałe w wodzie!).  

 

Polecany ten zestaw szczególnie dla profesjonalistów jak i zaczynających przygodę z ostrzeniem na kamieniach!

- waga: 680g

- kamień stosuje się z wodą (przed użyciem należy namoczyć w wodzie przez 5-10 minut), nie należy tego kamienia na stałe przechowywać w wodzie.

 

Kamień wyprodukowano w Japonii