Podstawki do malowania (6szt) do otworów 20mm UJK

Manufacturer:UJK
Availability:in stock 3 item(s)
Product Code:105085

Product Dimensions and Weight

Product Weight: 0.1000KG
75,00 zł
gross

Aluminiowe podstawki malarskie do otworów 20mm UJK - 6 sztuk. 

 

Malowanie wykańczanych projektów nie należy do zadań prostych. Przysparza masę trudności takich jak malowanie obydwu stron, wykańczanie krawędzi bocznych itp.

Rozwiązaniem są aluminiowe podstawki punktowe UJK. Ich stożkowaty kształt i cieniutki szczyt unosi element z powierzchni roboczej i w niewielkim stopniu styka się z malowaną powierzchnią, co zapobiega zaciekom i odbiciom w lakierze. 

 

Podstawki sprawdzą się między innymi w: 

  • malowaniu dwustronnym - położony na nich przedmiot można bez problemu odwrócić i malować po drugiej stronie - nie trzeba czekać, aż lakier z jednej strony wyschnie;
  • malowaniu krawędzi - element postawiony jest nad blatem co gwarantuje pełny dostęp do wszystkich krawędzi - nie przyklei się do stołu roboczego; 
  • szybkim wierceniu - dystans między blatem stołu roboczego a elementem obrabianym pozwoli na robienie odwiertów.

 

> Podstawki posiadają trzpień pasujący do otworów 20mm - można je wykorzystywać zarówno jak zwykłe podstawki malarskie, ale również unieruchomić w otworach stołów MFT. 

Podstawki są odporne na farby i lakiery. Są stabilne dzięki szerokiemu kształtowi kołnierza. Dla zwiększenia wysokości można nakładać jedną podstawkę na drugą. 

 

Wymiary: 

- wysokość: 20mm

- średnica trzpienia: 20mm 

- średnica kołnierza: 25mm