Podstawka antypoślizgowa z magnesem do otworów 20mm (1szt.)

Manufacturer:WoodFan
Availability:in stock 10 item(s)
Product Code:W0199

Product Dimensions and Weight

Product Weight: 0.1200KG
45,00 zł
gross

Podstawka z magnesem do stołów warsztatowych i strugnic z otworami 20mm (1szt.)

 

Antypoślizgowa podstawka stworzona do stołów MFT z otworami 20mm, to wyjątkowo praktyczne akcesorium w każdym warsztacie stolarskim i ślusarskim.

Wykonana została z wysokiej jakości niemagnetycznej stali nierdzewnej i zaopatrzona w regulowaną gumową podkładkę z silnymi magnesami neodymowymi, które skutecznie unieruchamiają metalowe elementy podczas obróbki (np. malowanie, spawania czy wiercenia) oraz chronią i zapobiegają przemieszczaniu się drewna w trakcie szlifowania, czy lakierowania. 

 

Dzięki precyzyjnemu wykonaniu technologią CNC podstawka doskonale pasuje w otwory 20mm. Stal nierdzewna nie jest podatna na działanie przyciągające, dzięki czemu magnesy nie tracą swoich właściwości.   

Podstawkę można montować w otworach kołnierzem w górę - to ustawienie pozwala na regulację wysokości podkładki (maksymalny wysięg 10mm) i tym samym wysokość materiału nad stołem (najlepiej sprawdzi się w pracy z elementami niemetalowymi)

Ustawienie kołnierzem w dół pozwoli na pracę między innymi z metami magnetycznymi - silne magnesy w podkładce przyciągną obrabiany element, a kołnierz nie pozwoli na ich podniesienie. 

Zastosowanie: 

  • do malowania - zapobiega pobrudzeniu stołu podczas bejcowania, lakierowania, woskowania itp.;
  • przy spawaniu - magnesy utrzymują materiał nieruchomo w jednym miejscu zapewniając dystans od stołu roboczego;
  • przy szlifowaniu - gumowa nakładka ma właściwości antypoślizgowe, pozwoli więc na prace szlifierskie zarówno ręczne, jak i elektronarzędziami;
  • przy wierceniu - stabilizuje materiał i utrzymuje dystans od blatu, dzięki czemu przewiercanie nie uszkodzi stołu roboczego;
  • w obróbce delikatnego drewna/metalu - gumowa nakładka na magnes zapobiega uszkodzeniom obrabianego elementu;

 

Parametry: 

- trzpień montażowy: 19,9mm (do otworów 20mm);

- wysokość całkowita: 

  • maksymalna 41mm;
  • minimalna: 31mm;

- średnica podkładki: 34mm;

- tworzywo: stal nierdzewna, guma, magnesy neodymowe.