fbpx

Składany stół do frezarki górnowrzecionowej

Cena sprzedaży 1050,00 zł
Out Of Stock
  • > Laminowany blat stołu o wymiarach 60x40cm i grubości 25mm

  • > Fenolowa płyta wkładkowa pasująca do większości standardowych frezarek górnowrzecionowych

  • > Solidne metalowe składane nogi - mobilna konstrukcja

  • > Aluminiowe profile o rowku T - wbudowane w blat stołu

  • > Metalowa prowadnica boczna  z przystawką do odpylania

Doskonały stół do frezarki górnowrzecionowej szczególnie polecany dla tych z ograniczoną przestrzenią w warsztacie lub do użytku poza warsztatem.W pełni kompaktowa składana konstrukcja z metalowymi nogami.

Blat stołu jest laminowany z każdej strony i ma grubość 25mm.

Na całej długości stołu biegnie aluminiowy profil o rowku T 3/4" (19mm) do montażu grzebieni dociskowych (dostępne tutaj) i ograniczników oraz 2 poprzeczne profile 1/2" z miarą metryczną do regulacji prowadnicy.

Stół wyposażony jest w solidną, fenolową (specjalne tworzywo sztuczne) płytkę wkładkową o wymiarach 305 mm x 230 mm, która może być wywiercona pod każdą podstawę frezarki i jest dostarczana wraz z dwoma pierścieniami redukcyjnymi (105 i 72mm) i bolcem. Otwór w płycie wkładkowej może przyjąć maksymalną średnicę 100 mm, standardowo posiada 31mm. Płytka do stołu przytrzymywana jest za pomocą magnesów i posiada regulację w postaci 4 wkrętów imbusowych w narożnikach płytki.. Aby wymienić frez wystarczy tylko podnieść frezarkę wraz z płytą.

Poprzeczna metalowa prowadnica ma wysokość 70mm i zawiera 3 rowki T 1/2" (12,7mm) służacy do mocowania pionowego grzebieni dociskowych i ograniczników (dostępne tutaj). 

Stół ma wysokość roboczą 830mm doskonałą do komfortowej pracy.

W zestawie znajduje się przezroczysta plastikowa osłona bezpieczeństwa oraz 37-milimetrowy port odciągowy z dodatkowym adapterem 63 mm.

 


Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zapytaj o produkt


Wpisano znaków:
 

Zobacz również