Frezarka 1800W PRO z windą regulowaną

Cena podstawowa z VAT 2498,00 zł
Cena sprzedaży 1999,00 zł
Oszczędzasz: -499,00 zł (20%)
24h.png

Frezarka 1800W z precyzyjna regulowaną windą do stołu

Winda do frezarki:

> precyzyjna regulacja wysokości z dokładnością do 0,01 mm

> solidna aluminiowa wkładka - płytka frezarska

> regulacja wysokości za pomocą bocznego pokrętła

> w pełni metalowa konstrukcja

> 75mm wysokość podnoszenia - łatwa wymiana frezów nad stołem

> otwór o średnicy 90 mm do stosowania dużych frezów

Frezarka

> masywny silnik o mocy 1800W

> silnik o dużym momencie obrotowym, który nie zwalnia pod obciążeniem

> regulacja prędkości obrotowej od 10000 do 22000 obr./min

> cichy rozruch i praca, frezowanie bez drgań

> tuleje mocujące 1/2" (12,7mm) i 1/4" (6,35mm)

 

 

Winda do frezarki górnowrzecionowej:

Wysokiej jakości winda do frezarki umożliwia podnoszenie i opuszczanie frezarki bez wyjmowania jej ze stołu. Winda pozwala na precyzyjne ustawienie wysokości z dokładnością do 0,01mm. Wyjątkowa konstrukcja windy oznacza, że regulacja wysokości frezu wykonywana jest z boku stołu a nie nad stołem. Daje to wiele kluczowych zalet. Przede wszystkim łatwo dopasować precyzyjnie głębokość frezowania przykładając materiał przy frezie a drugą ręką zmieniać jego wysokość. Po drugie wymiana frezów jest bardziej komfortowa bo wykonywana jest nad stołem ze stabilnie zamontowaną frezarką. Maksymalna wysokość podnoszenia freza to 75mm.  Winda jest montowana bezpośrednio do solidnej aluminiowej płyty - wkładki o wymiarach 305x230mm i średnicy otworu 90mm ( jest dostarczana z redukcją do 50mm).

Winda do frezarki zwiększa szybkość, prostotę i dokładność frezowania jednocześnie eliminując konieczność poruszania się pod stołem w celu dostosowania wysokości i zmiany frezu.

 

Frezarka o mocy 1800W:

Niezwykle silny silnik charakteryzujący się wysokim momentem obrotowym, który pozwala utrzymać prędkość obrotową nawet przy frezowaniu twardych gatunków drewna. Sterowanie prędkością odbywa się za pomocą pokrętła zamontowanego na korpusie silnika. Precyzyjnie prędkość można ustawić w przedziale 10000..22000 obrotów na minutę. Dzięki temu można dobrać odpowiednią prędkość zarówno dla małych i dużych frezów  oraz “nie przypalać” obrabianego materiału.

Frezarka jest wyjątkowo cicha i praktycznie wolna od wibracji. Dostarczana jest z dwoma tulejami ½” i ¼”  i dwoma kluczami zaciskowymi.


Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Zapytaj o produkt


Wpisano znaków:

Ostatnio oglądane

 

Zobacz również