fbpx

Profesjonalny popychacz stolarski Grr-Rip Block MicroJig

Cena sprzedaży 169,00 zł
24h.png

GRR-RIP BLOCK Smart Pushblock

  

 

> chroń palce i dłonie podczas frezowania, cięcia lub strugania
> podstawa ze specjalnego, opatentowanego materiału antypoślizgowego o bardzo wysokich właściwościach tarcia
automatyczne opuszczanie i chowanie stopek (zaczepów)
> jeden bok idealnie prostopadły do powierzchni antypoślizgowej 
> duża ergonomiczna rączka wywierająca nacisk na całą powierzchnię
> opcjonalne uchwyty do montażu deflektora (osłony przezroczystej)
> popychacz o rozmiarach 230x90mm
 
GRR-RIP Block MicroJig (GB-1)
 
 
 
Wykorzystaj najwyższą kontrolę jaką daje połączenie specjalnego zielonego  materiału Green-Grip o wysokim współczynniku tarcia ze sprytnymi nóżkami, które same opadają kiedy ich potrzebujesz i chowają się gdy nie są potrzebne.
 
GRR-RIP posiada 4 zaczepy - "sprytne nóżki" (2 z przodu i 2 z tyłu). Sprytne nóżki chwytają koniec deski zabezpieczając ją przed niekontrolowanym wysunięciem podczas cięcia. Te zaczepy same grawitacyjnie się opuszczają kiedy ich potrzebujesz i chowają gdy nie są potrzebne, można je na stałe zablokować w pozycji schowanej.
 
 
 
 
 
 
 
 
Nic tak nie denerwuje jak popychacz który ześlizguje się z obrabianego materiału. GRR-Rip to niewiarygodna siła chwytania dzięki Green-GRIP jest to zastrzeżony zielony materiał antypoślizgowy, który zapewnia doskonałą przyczepność do obrabianych przedmiotów i materiałów takich jak na przykład.: dąb, czereśnia, orzech, heban, sosna, topola, klon, plastik i aluminium. Okrągłe wypustki zapewniają lepszą trakcję na obrabianym przedmiocie, nawet gdy są pokryte trocinami. Łatwe czyszczenie za pomocą denaturatu lub alkoholu. Powierzchnia robocza Green-Grip to 185x83mm
 
 
 
 
 
 
 
 
 Jeden bok GRR-Rip'era jest większy i idealnie prostopadły do powierzchni antypoślizgowej, dzięki temu ułatwia to pionowe frezowanie i cięcie na piłach taśmowych

Popychacz posiada 2 otwory montażowe do przymocowania deflektora - przezroczystej osłony (deflektor sprzedawany jest osobno, wkrótce będzie dostępny)
 
 
 
 
 
 
 
 
Popychacz wyprodukowany w USA
 

Film prezentujący produkt: 

 

 

 

 

 


Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.
11%
obniżka
star

Zapytaj o produkt


Wpisano znaków:
 

Zobacz również