Beaver Craft

Logo-FB_cover2

 BeaverCraft - dynamicznie rozwijająca się marka wysokiej jakości tradycyjnych narzędzi rzeźbiarskich i snycerskich, prezentująca najszerszy wybór wszelakiego rodzaju dłut i noży do drewna. Narzędzia dedykowane są do wszystkich typów drewnianego rękodzieła, w tym: płaskorzeźby, drzeworytu, rzeźby oraz do tworzenia niepowtarzalnych elementów wyposażenia domowego (misek, łyżek, itp). 

Narzędzia i przybory wykonywane są z wysokiej jakości stali stopowej bromowo-wanadowej*, hartowanej do 57-58 HRC. Zapewnia to długie zachowanie ostrości a jednocześnie gwarantuje łatwe ostrzenie w przyszłości. Producent dostarcza narzędzia gotowe do rozpoczęcia prac, a dla wyjątkowo wymagających konsumentów prezentuje szereg akcesoriów do ostrzenia i polerowania - pasty polerskie różnej granulacji, polerki skórzane.

Wyjątkowo wygodne tradycyjne rękojeści tworzone są z twardych gatunków drewna, jak dąb i jesion i zabezpieczane olejem lnianym.

*Z uwagi na stal, z jakiej zostały wykonane narzędzia, producent zaleca konserwację środkami zabezpieczającymi przed korozją.