Profesjonalny stojak do wiertarki Deluxe

Manufacturer:WoodFan
Availability:in stock 4 item(s)
Product Code:w0040

Product Dimensions and Weight

Product Weight: 2.2500KG
539,00 zł
gross

Stalowo-aluminiowy stojak do wiertarki - Deluxe Woodfan

 

Solidny, niezwykle wszechstronny przenośny stojak do wiertarki o metalowej konstrukcji to wyjątkowe akcesorium dla wszystkich, którym zależy na stworzeniu porządnego, mobilnego stanowiska do precyzyjnego wiercenia zarówno w powierzchniach płaskich, jak i w kątownikach, rurach i innych elementach o przekroju okrągłym. 

Pionowe prowadnice stojaka oraz uchwyt wiertarski wykonane są ze stali. Pozostałe elementy konstrukcji stworzone są z wysokiej jakości odlewu aluminiowego. Rączki wykonane są z tworzywa sztucznego. 
Podstawa zawiera rowek w kształcie litery V do wiercenia w elementach o przekroju okrągłym. 4 otwory zapewniają możliwość tymczasowego montażu stojaka na płaskiej powierzchni blatu roboczego. Podstawa samocentrująca - wysunięcie prowadnic poniżej poziomu podstawy pomoże w naprowadzeniu wierconego elementu tak, by punkt wiercenia znajdował się dokładnie na jego środku.

Stojak zapewnia możliwość wiercenia pod dowolnym kątem w dwóch kierunkach w zakresie +/- 60 stopni. Czytelne podziałki oraz dwa uchwyty pozwalają na precyzyjne ustawienie stojaka pod odpowiednim kątem. Dzięki dwóm ogranicznikom bez najmniejszego problemu uda się ustawić odpowiednią głębokość wiercenia i uzyskać powtarzalność odwiertów. Maksymalny otwór do wywiercenia to 60mm. Uchwyt wiertarski 3/8" (10mm). Trzpień mocujący wiertarkę 1/4" (6,3mm)

 

Parametry:

- wysokość stojaka: 365mm

- wymiary podstawy wewnętrzne (obszar roboczy): 105x63mm

- wymiary podstawy zewnętrzne: 170x150mm

- wysokość robocza: 250mm

- średnica trzpienia mocującego wiertarkę: 1/4" (6,3mm)

- max grubość wierteł (uchwyt wiertarski): 10mm